O nás

INFORMACE O PRODEJI IZOTEM S.R.O.

upřesnění informací

 

 

Veškeré výdeje zajištěny „ze skladu“ venkovním prodejem

(vstup za levým rohem budovy).

Současná pracovní doba PO-PÁ 7-16, so 24.10 ZAVŘENO

 

 

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 21. října 2020 č. 1079 o přijetí krizového opatření

 

Vláda

z a k a z u j e  s účinností ode dne 22.10. 2020 od 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách

 

MALOOBCHOD

dle  ministerstva průmyslu:

Prodej záchodů, umyvadel, instalatérských potřeb spadá do prodeje servisu pro domácnost. Na naší provozovně je možný odběr pouze ze skladu, po předchozí telefonické/mailové domluvě. Upřednostňujeme platby převodem (kartou).

 

Pro VEKOOBCHOD stavebnictví poskytujeme služby následně:V pracovní dny nás zastihnete na následujících telefonních číslech a budeme PŘÍTOMNI NA PROVOZOVNĚ:

SUCHÁ STAVBA      

Výdej ze skladu nebo závozem. Pro výdej budeme upřednostňovat časové okno 7-10h. Celou pracovní dobu bude na oddělení sanity i suché stavby přítomen pracovník, případně ho před vstupem kontaktujte na uvedených telefonech.

Chceme se z důvodů minimalizace následků zaměstnanců i zákazníků chovat zodpovědně, proto si dovolujeme požádat, abyste dali přednost komunikaci přes telefon, mail, objednané zboží vám bude vydáno ze skladu. Platby v hotovosti při objednání předem jsou možné, ale rádi bychom je minimalizovali. Zboží vám v rámci možností i zavezeme (tento nákup vyžaduje platbu převodem).

 

SUCHÁ STAVBA        381 212 001, 603 486 815   prodej.izotem@izotem.cz

SANITA                       381 219 253, 602 355 053   sanita@izotem.cz

 

Veškeré výdeje zajištěny „ze skladu“

Bereme, prosím, na vědomí, že opatření se mohou s ohledem na dynamický
vývoj situace měnit.

 

Děkujeme, že k našim pracovníkům přistupujete v rouškách (jiných ochranných pomůckách), případně se zakrytými ústy a nosem a dodržujete odstupové vzdálenosti.

 

Za Izotem s.r.o

 

Andrea Podlipská

 

 

 

 Vážení přátelé,

dovolujeme si Vám představit naši firmu IZOTEM, s.r.o.

IZOTEM je výhradním zástupcem firmy INTHERMO v České republice.  

Cílem naší firmy je nabízet obchodní služby výrobcům montovaných staveb (dřevostaveb), stavebním organizacím, ale i individuálním stavebníkům. V naší vzorkovně se můžete seznámit s prodávaným sortimentem, který je zde prezentován na maketách staveb. K dispozici jsou Vám samozřejmě katalogy výrobců prodávaného zboží. Pro montážní firmy jsme schopni zprostředkovat potřebná školení o vlastnostech a použití materiálů. Při ucelených dodávkách zajišťujeme dopravu na místo určení. Skladová kapacita zaručuje rychlé dodání zboží.

Nabízíme kompletní sortiment vybavení koupelen, velký výběr keramických obkladů, dlažeb a sanity v rozmanitých cenách, od standardu po luxus.Jsme schopni Vám poskytnout grafický návrh ZDARMA, zprostředkovat realizační firmu aj. Pozor: Nově jsme zařadili do naší nabídky příčkovky z porobetonu PORFIX a YTONG.

Podrobné prospekty, včetně cenové nabídky, obdržíte přímo u nás nebo je na vyžádání doručíme poštou.

Těšíme se na Vaší návštěvu a spolupráci s Vámi.

Pracovníci firmy.