O nás

INFORMACE O PRODEJI IZOTEM S.R.O.

(Aktualizováno 4.1.2021)

Současná pracovní doba PO-PÁ 7-16, SO 8-11

 

Děkujeme, že k našim pracovníkům přistupujete v rouškách (jiných ochranných pomůckách), se zakrytými ústy a nosem a dodržujete zákonem dané odstupové vzdálenosti 2m.

Na jednotlivých pracovištích je všem návštěvníkům k dispozici desinfekční prostředek ANTI Covid v rozprašovači a papírové utěrky.

 

výdeje zajištěny pouze „ze skladu“ venkovním prodejem

(vstup za levým rohem budovy).

Pro Velkoobchod: Bez omezení s IČO

Pro maloobchod: uzavřeno, s vyjímkou

dle  ministerstva průmyslu: Prodej záchodů, umyvadel, instalatérských potřeb spadá do prodeje servisu pro domácnost. Na naší provozovně je možný odběr pouze ze skladu, po předchozí telefonické/mailové domluvě/ objednávce. Upřednostňujeme platby převodem (kartou).

Berte, prosím, na vědomí, že opatření se mohou s ohledem na dynamický
vývoj situace měnit.

Za Izotem s.r.o

Andrea PodlipskáV pracovní dny nás zastihnete na následujících telefonních číslech a budeme PŘÍTOMNI NA PROVOZOVNĚ: SUCHÁ STAVBA		381 212 001,	603 486 815   prodej.izotem@izotem.cz   SANITA			  381 219 253, 	602 355 053    sanita@izotem.cz

 

 

 

 Vážení přátelé,

dovolujeme si Vám představit naši firmu IZOTEM, s.r.o.

IZOTEM je výhradním zástupcem firmy INTHERMO v České republice.  

Cílem naší firmy je nabízet obchodní služby výrobcům montovaných staveb (dřevostaveb), stavebním organizacím, ale i individuálním stavebníkům. V naší vzorkovně se můžete seznámit s prodávaným sortimentem, který je zde prezentován na maketách staveb. K dispozici jsou Vám samozřejmě katalogy výrobců prodávaného zboží. Pro montážní firmy jsme schopni zprostředkovat potřebná školení o vlastnostech a použití materiálů. Při ucelených dodávkách zajišťujeme dopravu na místo určení. Skladová kapacita zaručuje rychlé dodání zboží.

Nabízíme kompletní sortiment vybavení koupelen, velký výběr keramických obkladů, dlažeb a sanity v rozmanitých cenách, od standardu po luxus.Jsme schopni Vám poskytnout grafický návrh ZDARMA, zprostředkovat realizační firmu aj. Pozor: Nově jsme zařadili do naší nabídky příčkovky z porobetonu PORFIX a YTONG.

Podrobné prospekty, včetně cenové nabídky, obdržíte přímo u nás nebo je na vyžádání doručíme poštou.

Těšíme se na Vaší návštěvu a spolupráci s Vámi.

Pracovníci firmy.